Orientmatta

698311

ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Beluch, heratimönster, ca 353x205 cm

Slitage, ställvis hårdare/trampveck, reducerade kortsidor, mindre lagningar

Mattor/Textilier

Rum 14

Orientmatta

Budhistorik (29 bud)
5360102
7 200
5360103
7 000
5360102
6 400
5360096
6 200
5360099
6 000

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.