Lars Stocks

698309

LARS STOCKS (född 1932): "Kvinnan i blåskogen", blandteknik på metall, signerad, bildmått ca 150x120 cm

Viss krackelyr

Ändringar/tillägg
Sannolikt mindre ursprungliga hål och vågig metallpannå

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Stocks

Budhistorik (13 bud)
5349123
2 800
5349126
2 800
5349123
2 600
5349122
2 400
5349122

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.