Lars Stocks

Föregående | Översikt | Nästa

698309

LARS STOCKS (född 1932): "Kvinnan i blåskogen", blandteknik på metall, signerad, bildmått ca 150x120 cm

Viss krackelyr

Ändringar/tillägg
Sannolikt mindre ursprungliga hål och vågig metallpannå

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

698309 - Lars Stocks
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lars Stocks

Budhistorik (6 bud)
5340780
5340778
5340777
5340646
700
5340644
500

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
10:10   (11:10 )
AKTUELLT BUD SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.