Hallbord 19/2000-tal

698269

HALLBORD, 19/2000-tal, pelare i form av bockar, glasskiva, höjd ca 76, 140 x 50 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Hallbord 19/2000-tal

Budhistorik (32 bud)
5334946
3 400
5336274
3 200
5334946
5336272
2 800
5334946
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.