Bruno Mathsson fåtölj Pernilla

698197

BRUNO MATHSSON, "Pernilla", DUX, stomme i bok, klädsel ullimitation, brännstämplad, sitthöjd ca 45/30 cm

Slitage, senare klädsel, skada på en läderrem

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (5 bud)
5342177
2 800
5338709
5329333
900
5327360
850
5325420

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.