Oidentifierad konstnär oljemålning

698062

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sittande kvinna, signerad och daterad Keve D 1956, olja på duk, 60x46 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5347561
2019-11-14 19:25:58

2019-11-15 kl 10:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.