Tesil art dèco David Andersen

698007

TESIL, David Andersen (1888-1925), art dèco, 1920-tal, förgyllt sterlingsilver, emaljarbete i grönt och rosa, längd ca 11,5 cm

Nyskick

Silver

Linnégatan 21, Norrköping

Tesil art dèco David Andersen

Budhistorik (11 bud)
5330345
3 400
5330342
3 200
5330337
5328783
2 800
5328005
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.