Vägghylla

697967

VÄGGHYLLA, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft/mitt, förgylld metall samt stenskiva, längd 40 cm, höjd 16 cm.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Vägghylla

Budhistorik (5 bud)
5339101
500
5337272
450
5336583
5334222
5325092

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.