Heuer armbandsur 1930-tal

697924

HEUER, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minuträknare, senare läderrem ej original, serie nr. 33432, diam ca32 mm

Bruksslitage. Urtavla med sprickor. Verket fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Heuer armbandsur 1930-tal

Budhistorik (25 bud)
5330200
7 200
5330195
7 000
5330191
6 800
5330194
6 800
5330191
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.