Boréns Bordslampa

 
 
 
Auktionsnr
697844
 
Beskrivning

BORDSLAMPA, 1940/50-tal,skärm i mässing, 2 ljuspunkter, skaftet lindat med läder, undertill etikettmärkt Boréns 8456, höjd ca 46 cm


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Bordslampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Hylla 5
 
 
 
Boréns Bordslampa
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (31 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
5338223
2019-11-11 19:26:44
2 600
5336099
2019-11-10 22:16:21
2 400
5329378
2019-11-08 23:36:35
2 200
5329378
2019-11-08 23:36:35
2 000
5336098
2019-11-10 22:16:09
1 900
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-11-11 kl 19:29
Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK