Theo Tobiasse litografi

697824

THEO TOBIASSE (1927-2012) "Le Roi", signerad, färglitografi, numrerad EA 14/30, bildyta 49x66 cm

Något blekt, ej examinerad ur ram

Södra kajen 14, Helsingfors

Theo Tobiasse litografi

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5329037
200
5325907
150
5324281
100
5318103
30

Slutpris EUR:
200
2 073 SEK, 227 USD
Utropspris EUR: