Saltkar 1 par i silver

697764

SALTKAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, Tyskland, delvis senare stämplar, höjd 4,5, längd 9,5 cm, vikt ca 193 g

Bucklor

Silver

Saltkar 1 par i silver

Budhistorik (12 bud)
5360118
2 800
5359386
2 600
5360116
2 600
5359386
2 400
5359629

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.