Fåtöljer

Föregående | Översikt | Nästa

697751

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra kvartal, klädda med rödtonad mönstrad textil, sitthöjd ca 40-43 cm.

Slitage, senare klädsel.

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

697751 - Fåtöljer
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtöljer

Budhistorik (2 bud)

5338877
2019-11-11 21:49:12
5327847
2019-11-08 11:43:32

6 timmar 21 minuter kvar
Avslutas 2019-11-12
13:20   (14:20 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.