Byrå

Föregående | Översikt | Nästa

697750

BYRÅ, omkring 1900-talets mitt, målad, fem lådor i fyra varv, bredd 72 cm, djup 41 cm, höjd 82,5 cm.

Bruksslitage, senare målning.

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

697750 - Byrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå

Budhistorik (1 bud)

5344169
2019-11-13 16:58:34

17 timmar 45 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
16:12   (17:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.