Sidobord

697748

SIDOBORD, 1800-tal, målat, centralben på trepassformad fot, längd 43 cm, bredd 41 cm, höjd 74,5 cm.

Slitage, senare målning, sprickor, renoverat samt kompletterat.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Sidobord

Budhistorik (1 bud)

5335192
2019-11-10 18:37:48

2019-11-12 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.