Stolar 4 st 1800-talets andra hälft

697660

STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, bonad valnöt, fast stoppad sits

Slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2019-11-18 kl 10:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.