Fåtöljer 1 par 1900-talets andra hälft

697645

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, lös stoppad plymå

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

5365653
5351406

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.