Hörnatenniennhylla sent 1800-tal

697611

HÖRNATENNIENNHYLLA, sent 1800-tal, mahogny, sex hyllplan, skuren dekor, höjd ca 155, 80x60 cm

Smärre repor

Möbler, Hyllor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5350418
550
5350133
500
5348986
450
5339304
5337250

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.