Fotpall 1900-talets andra hälft

Föregående | Översikt | Nästa

697590

FOTPALL, 1900-talets andra hälft, fast stoppad sits, klädsel av skinn, höjd ca 30, 70x39 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

697590 - Fotpall 1900-talets andra hälft
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (8 bud)
5337779
650
5342165
600
5337779
550
5342163
500
5337779
450

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-16
21:42   (22:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.