Öronlappsfåtölj 1900-talets andra hälft

697589

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, klädsel av skinn, lös stoppad sits

Visst slitage

Möbler, Fåtöljer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (9 bud)
5355331
5355218
5355214
700
5355186
650
5355044
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.