Öronlappsfåtöljer 1 par engelsk stil

697585

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, klädsel av skinn

Visst slitage

Möbler, Fåtöljer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (10 bud)
5350753
3 400
5339309
3 200
5335852
5335851
2 800
5335850
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.