Piedestal 1900-talets andra hälft

697291

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bronserad, skivor av röd marmor, höjd ca 66 cm, 25x25 cm

Visst slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5345455
550
5342619
500
5341849
450
5339314
5338817

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.