Bokskåp nyrenässans 1800-talets slut

697288

BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, ek, lösa hyllplan, dekor av kolonner, höjd ca 220, 103x52 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (11 bud)
5346091
2 400
5337753
5337617
1 700
5337615
1 600
5337606

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.