Vas porslin Kina troligen 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

697261

VAS, porslin, Kina, troligen 1900-tal, oxblodsröd glasyr, höjd ca 32 cm

Bottenring med skador

Keramik/Porslin, Orientaliskt, Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

697261 - Vas porslin Kina troligen 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

5333544
2019-11-10 12:46:16
5332646
2019-11-10 09:02:22

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
15:30   (16:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.