Väggursfodral 1900-talets första hälft

697257

VÄGGURSFODRAL, 1900-talets första hälft, fanerat, 25x50 cm

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5329717
2019-11-09 09:05:52

2019-11-14 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.