Konsolbord senempire 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

697150

KONSOLBORD, senempire, 1800-tal, sargen med låda, senare målning, höjd ca 80, 79x37 cm

Visst slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

697150 - Konsolbord senempire 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Konsolbord senempire 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5341587
2019-11-12 19:23:32
500

22 timmar 20 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
16:06   (17:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.