Skåp

697119

SKÅP, 1900-talets senare hälft, dörrar med speglar, inredd med enkel hyllplan, höjd ca 61, 39x15 cm

Bruksslitage, slitage på ena dörren

Möbler, Skåp, byråer

Hylla 4

Skåp

Budhistorik (3 bud)

5330069
5329080
5325829

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.