Roland Wilhelmsson soffbord

697109

ROLAND WILHELMSSON, matbord, 1970-tal, för Bröderna Andersson, stomme i massiv syrabetsad furu, lackerad yta, höjd ca 71, diameter ca 150 cm

Smärre bruksslitage, smärre repor och märken på skivan

Möbler, Matbord

Rum 4

Roland Wilhelmsson soffbord

Budhistorik (12 bud)
5337976
5 000
5337974
4 800
5337970
5337969
3 400
5337964
3 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.