Fåtöljer 1 par samt soffbord art deco

697079

FÅTÖLJER 1 par, SOFFBORD, 1930/40-tal, art deco, möjligen Boet, Göteborg, kinesiserande, bemålade i svart samt rött, fåtöljer klädda i svart textil med pärlspikning, höjd 57, 80x60 cm

Klädsel med offatande skador, renoverade

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Budhistorik (2 bud)

5337602
5322052

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.