Björn Persson Close Encounter

697027

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Close Encounter", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2013, Edition 7/20+3AP, 70x50 cm.
Äkthetsintyg medföljer

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson Close Encounter
Budhistorik (6 bud)
5333048
13 000
5305758
12 500
5333036
12 500
5305758
12 000
5305756
10 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.