Björn Persson Africa

697025

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Africa", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2015, Edition 6/10+3AP, 100x70 cm.
Äkthetsintyg medföljer

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson Africa
Budhistorik (11 bud)
5327944
17 500
5325709
17 000
5324263
16 500
5319292
16 000
5310063
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 689 EUR, 1 918 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.