Björn Persson The Emperor

697024

BJÖRN PERSSON (född 1972): "The Emperor", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2017, Edition 2/5+3AP, 140 x 90 cm.
Äkthetsintyg medföljer

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson The Emperor
Budhistorik (8 bud)
5332691
10 000
5332512
9 000
5332219
8 200
5326765
8 000
5326308
6 000

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.