Björn Persson Follow the Sun

697023

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Follow the Sun", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2018, Artist proof 1/3 Edition 2, 120x80 cm.
Äkthetsintyg medföljer

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson Follow the Sun
Budhistorik (10 bud)
5334866
22 000
5332375
21 000
5331944
20 000
5329553
17 000
5328478
1 300

Slutpris SEK:
22 000
2 123 EUR, 2 411 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.