Björn Persson Queen of Africa

697022

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Queen of Africa", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2017, Artist proof 1/3 Edition 3, 140x90 cm.
Äkthetsintyg medföljer

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson Queen of  Africa
Budhistorik (5 bud)
5331367
12 000
5326321
10 000
5312577
5309891
5297435

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
150 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.