Björn Persson The King

697021

BJÖRN PERSSON (född 1972): "The King", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2018, Edition 1/2+3AP, 180x120 cm.
Äkthetsintyg medföljer

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson The King
Budhistorik (8 bud)
5332660
44 000
5329220
42 000
5326325
40 000
5310044
30 000
5303017
29 000

Slutpris SEK:
44 000
4 246 EUR, 4 822 USD
Utropspris SEK:
200 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.