Björn Persson Born Free

697020

BJÖRN PERSSON (född 1972): "Born Free", signerad, daterad och numrerad Björn Persson 2018, Edition 1/2+3AP, bildmått: 180 X 120 cm
Äkthetsintyg medföljer

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Björn Persson Born Free
Budhistorik (5 bud)
5332651
52 000
5310048
50 000
5310047
2 400
5297445
5297144

Slutpris SEK:
52 000
5 018 EUR, 5 699 USD
Utropspris SEK:
100 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.