Bodafors matbord

696988

BODAFORS, matbord, fanerad med valnöt, skiva med dekor av rutor, två iläggsskivor, höjd 74, 150 x 88, total längd 240 cm

slitage, repor

Möbler, Matbord

Rum 19

Bodafors matbord

Budhistorik (6 bud)
5351565
5351538
5351490
5351448
750
5349768
700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.