JOHN KINDBORG olja på duk

696899

JOHN KINDBORG (1861-1907): man på skogsväg, signerad och daterad Johan Kindborg 1885, olja på duk, ca 55x40 cm.

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

JOHN KINDBORG olja på duk

Budhistorik (6 bud)
5351162
2 600
5348224
2 400
5348222
5337243
5337100

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.