Jan Stenmark färgoffsettryck

696809

JAN STENMARK (född 1949): "Jag måste sluta nu", signerad Jan Stenmark, numrerad 127/150, färgoffset tryck, bildyta ca 51x44 cm

Fack 51

Jan Stenmark färgoffsettryck

Budhistorik (28 bud)
5329669
2 600
5329614
2 400
5329668
2 400
5329614
5329665

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.