Lauritz Sörensen oljemålning

696766

LAURITZ SØRENSEN (1882 - 1968), motiv från Aalborg/Ålborg, olja på duk, signerad, bildmått 33x49 cm

Sedvanligt ytslitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Lauritz Sörensen oljemålning

Budhistorik

2019-11-08 kl 19:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.