Servisporslin 19 del "Mon Amie" Rörstrand

696643

MARIANNE WESTMAN, 19 del, servisporslin, "Mon Amie", Rörstrand, omfattande 8 mattallrikar (diameter 14,5), 6 entrétallrikar (diameter 21), 5 djupa tallrikar (diameter 20)

Smärre repor, några delar med bruksslitage

Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Servisporslin 19 del

Budhistorik (9 bud)
5347454
1 300
5336840
5329590
5329589
5329587
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.