Sabine Dehnel, fotografi

696504

SABINE DEHNEL (Tyskland, född 1971)
Rock III, Signerad, daterad och numrerad verso S. Dehnel 2002 4/5. C-print monterad på plexi, 80 x 120 cm.

PROVENIENS: Galleri Lars Bohman, Stockholm

Monteringen är något instabil. Plexiglas med smärre slitage, och bildskada i övre högra hörnet.

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Sabine Dehnel, fotografi

Budhistorik (30 bud)
5332889
11 000
5332882
10 500
5332876
10 000
5332851
9 800
5332871
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.