Martina Hoogland Ivanow Circular Wait

696435

MARTINA HOOGLAND IVANOW (född 1973): "Circular Wait #29", signerad och daterad på baksidan 2010-2014, Tirage pigmentage Fine Art print, Edition 4+AP, inklusive ram ca 50x69,5 cm

Fotografi, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (6 bud)
5335331
9 000
5335304
5329982
450
5311656
5299174

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.