Martina Hoogland Ivanow Circular Wait

696434

MARTINA HOOGLAND IVANOW (född 1973): "Circular Wait #25", signerad och daterad på baksidan 2010-2014, Tirage pigmentage Fine Art print, Edition 4+AP, inklusive ram ca 81x113cm

Konst, Modernt måleri, Art & Mind

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
5334735
5334721
5333781
2 800
5333163
2 600
5329840
2 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.