Ingeborg Westfelt-Eggertz

696283

INGEBORG WESTFELT-EGGERTZ (1855-1936), blommande träd, olja på duk, signerad och daterad 1925, 61 x 89 cm.

Mindre fläckar.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Ingeborg Westfelt-Eggertz

Budhistorik (16 bud)
5323875
9 200
5330394
9 000
5323875
8 800
5330392
8 600
5323875
8 400

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.