Soffa 1800-tal

695987

SOFFA, 1800-tal, svarvad och skuren dekor, målad, fast stoppd sits, längd ca 172, rygghöjd ca 100 cm

Sits med skador, färgbortfall, slitage

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Soffa 1800-tal

Budhistorik

2019-11-13 kl 16:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.