Soffbord

695971

SOFFBORD, Sverige 1940-50-tal, skiva i rot med benställning i alm, märkt undertill med rödkrita 45/11 222 724, höjd 60, daiemter 84 cm

mindre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Art & Mind

Soffbord

Budhistorik (17 bud)
5331564
7 400
5330932
7 200
5330932
6 400
5331545
6 200
5330932

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.