Fat 2 st porslin Kina 1800-tal

695883

FAT, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, polykrom dekor av persikor, diameter ca 22 cm

Ett med nagg

Orientaliskt, Porslin, Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (3 bud)

5343824
5337230
5327345

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.