Sideboard Erik Wörts för Ikea 1960-tal

695867

ERIK WÖRTS: Sideboard, för Ikea, 1960-tal, teak, 2 skjutbara jalusidörrar, mittdel med fyra lådor, höjd 85, 190 x 45 cm

Obetydligt slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (22 bud)
5344289
5 000
5344281
4 800
5344280
4 600
5344274
4 400
5344272
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.