Gustaf Yllner oljemålning

695847

GUSTAF YLLNER (1895-1986); Motiv av Löfstad slott, signerad och daterad 1945, olja på pannå, ca 59x41 cm

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Gustaf Yllner oljemålning

Budhistorik

2019-11-19 kl 20:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.