Omega armbandsur 1930-tal

695778

OMEGA, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 9224883, verk nr. 8331173, kaliber 26.5SOBT2, diam ca 30 mm

Urtavla med slitage/ små repor/ bortfall. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Omega armbandsur 1930-tal

Budhistorik (7 bud)
5319284
1 900
5330468
1 800
5319284
1 700
5330448
1 600
5319284

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.